Menu English Version

Piotr Goliński - Managing Partner

Managing Partner i, od stycznia 2014, Prezes Zarządu. W CTER od 2005 roku. Ekspert w zakresie telekomunikacji, IT, e-commerce, energetyki i branż infrastrukturalnych. Pracuje zarówno z największymi grupami kapitałowymi w Europie Środkowej, firmami właścicielskimi, funduszami inwestycyjnymi jak i start-upami. Najczęściej realizuje projekty na stanowiska w obszarze general management, sprzedaży, operacji, techniki, IT i finansów. Ceniony przez Klientów za skuteczność oraz za to, że potrafi znaleźć rozwiązanie i dotrzeć do sedna sprawy nawet w najbardziej złożonych i nietypowych projektach, Menedżerowie doceniają jego partnerską i bezpośrednią postawę.

Zaangażowany w rozwój działu usług Interim Management oraz współpracę z siecią Senior Management Worldwide. W ramach sieci InterSearch odpowiada za prowadzenie praktyki IT/Telco zrzeszającej kilkudziesięciu konsultantów na całym świecie.

Zanim rozpoczął karierę CTER, przez 8 lat pracował w branży IT i konsultingu. Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Sprawnie porozumiewa się w języku angielskim, komunikatywnie również w rosyjskim. Płynnie też wprowadza innych w dobry nastrój.

Po godzinach, cokolwiek to w praktyce znaczy, zakochany mąż i zaangażowany ojciec dwóch synów. Często gotuje lub testuje żoliborskie restauracje. Trochę rzadziej, ale za to z wielkim zapałem, bierze udział w rajdach samochodowych. A już za chwilę, kiedy dzieci podrosną, będzie znowu podróżował.

Powrót do Zespołu

Piękna 15/15 | 00-549 Warszawa, Polska | tel./fax: +48 22 828 36 67 | office@cter.pl